Ruch Rodziców – Wybory parlamentarne 2019

RUCH RODZICÓW – SZKOŁA ZDROWIE MEDIA – ZACZYNAMY!

Amber Gold, Smoleńsk, Żydowskie roszczenia, sprawy księży i polityków…
Czy to naprawdę są problemy naszego życia codziennego, w którym jesteśmy zabiegani łącząc pracę i życie rodzinne, napotykając przy tym na zbędną biurokrację i nieudolne państwo?
Czy reforma edukacji w 2016 roku przyniosła dla nas korzyści?
Czy obecny system edukacji zapewnia odkrywanie i szlifowanie talentów polskich dzieci?
Czy publiczna służba zdrowia działa tak, jak tego potrzebujemy?
Czy mimo zwiększonych nakładów, dostępność lekarzy jest większa?
Czy możemy zaufać informacjom, które są nam przekazywane przez media publiczne?

Masz dość reform i przepisów, które powodują tylko zamieszanie w naszym życiu codziennym?
Masz dość ponoszenia opłat na sprawy, na które płacisz podatki?
Masz dość afer i tematów zastępczych?
Masz dość partyjnych debat, w których politycy tylko oskarżają się na wzajem?

Czy PiS mający pełnię władzy prze 4 lata rozwiązał problemy, które istnieją od lat?
Czy opozycja, która rządziła wcześniej nic nie robiąc w tych kwestiach, jest wiarygodna?
Obydwa walczące obozy władzy notorycznie odrzucają obywatelskie inicjatywy ustawodawcze, unikając otwartej rzetelnej debaty w mediach publicznych!

Budujemy RUCH RODZICÓW – społeczność i komitet wyborczy, który jako cel stawia wejście niezależnych posłów do Sejmu 2019 i forsowanie rzetelnej debaty publicznej zmierzającej do reformy EDUKACJI, SŁUŻBY ZDROWIA i MEDIÓW PUBLICZNYCH. Niech połączy nas chęć pilnej naprawy tych 3 obszarów naszego życia codziennego.

Nie zgodzimy się na żadne inne reformy i tematy zastępcze, zanim patologie z tych obszarów nie zostaną wyeliminowane. Naszym celem jest zdobycie 10-15% poparcia, które uniemożliwi 2 największym obozom rządzenie bez naszej zgody. To jest realne!

Budujemy listy kandydatów wśród Rodziców szkolnych i niezależnych działaczy społecznych na podstawie uzbieranych podpisów. Wybierzcie swoich reprezentantów, dogadajcie się  z innymi szkołami i połączmy się! Zawalczmy o nasze wspólne sprawy BEZ PODZIAŁÓW ŚWIATOPOGLĄDOWYCH, oczyśćmy nasze życie społeczne ze sztucznych podziałów, patologii i stwórzmy nowe elity władzy. Załatwmy sprawy, w których się zgadzamy, zamiast szukać problemów, które nas podzielą.

Jesteśmy wyżem demograficzny z lat 70-80, a rządzą nami elity utworzone jeszcze z czasów PRL, które rozwiązują swoje dawne porachunki, zamiast skupić się na naszych sprawach.
Przestańmy się dzielić na PO-PISowe obozy, połączmy się, aby uczciwie i kulturalnie zmieniać Polskę na lepszą dla nas, naszych dzieci i naszych rodziców. Pokażmy młodemu pokoleniu, że polityka to nie tylko obsadzanie stanowisk, afery i grzebanie w życiorysach!

Pokażmy politykę w rozumieniu Arystotelesa, jako sztukę rządzenia państwem, której celem jest dobro wspólne, a nie rozgrywki partyjne.

W naszym pokoleniu jest siła! Uwierzmy w siebie, a nie w propagandę!
WYBORY 2019 już w październiku – MUSIMY DZIAŁAĆ JUŻ!